Łukasz Jurkowski rozśmiesza nas do łez: „Juras lubił od zawsze marihuanę oraz spacery ze swoim psem”.

Łukasz Jurkowski rozśmiesza nas do łez: „Juras lubił od zawsze marihuanę oraz spacery ze swoim psem”.

9 listopada, 2020 0 przez admin

Przezabawny Łukasz Jurkowski

Łukasz Jurkowski cały czas pozostaje bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Tym razem również udało mu się rozśmieszyć wszystkich widzów do łez. Łukasz Jurkowski, na którego wszyscy mówią po prostu „Juras” zamieścił w swoich mediach społecznościowych zdjęcia z bardzo specyficznego spacerku ze swoim zwierzakiem.

Najwidoczniej Łukasz Jurkowski odwiedził hodowlę alpak i z jedną z nich cyknął sobie zdjęcie. We wpisie jednak alpakę tę nazwał „psem”.

Użycie psychoaktywnej marihuany

„Juras” zdecydował się na użycie marihuany psychoaktywnej do zaprezentowania swoim fanom świetnego żartu w roli głównej z alpaką.

Nie wiemy w zasadzie jak to wygląda aktualnie z marihuaną u Łukasza Jurkowskiego. Nie mamy zielonego pojęcia czy popala czy też raczej się na nie decyduje na marihuanę. Eksperci mówią, że jego waga raczej wskazuje nam na to, że popala. Marihuana jest znana z tego, że u osoby, która popala jakże popularny susz, powoduje dużo większe apetyt. Co jak co, ale z dużym apetytem Juras raczej zbyt dużego problemu nie ma.

Musimy także powiedzieć, że walka pożegnalna w KSW Łukasza Jurkowskiego z Szymonem Kołeckim odbędzie się w limicie ciężkiej wagi. Jest to przejście Łukasza Jurkowskiego do znacznie wyższej wagowej kategorii. Data pojedynku pomiędzy tymi zawodnikami cały czas jest ustalana przez KSW. Musimy przyznać, że nie możemy się już doczekać tego zacnego pojedynku. Jednocześnie będzie nam przykro już nigdy więcej nie zobaczyć „Jurasa” w klatce. Musimy przyznać, że jest to niezwykle przyjemny i sympatyczny zawodnik. Właśnie takich zawodników lubimy najbardziej. Poza świetny charakterem wojownika jest jednocześnie dobrą osobą, która w projektach, których się podejmuje jest profesjonalistą i daje z siebie wszystko. Widać to w zasadzie od razu na pierwszy rzut oka.

Będziemy obserwować jaką data zaskoczy nas KSW oraz na której gali będziemy mogli ten pojedynek obejrzeć.

Większą bazę wiedzy znajdziesz na Cbdolejki.com.pl